Aktualny czas: 03-29-2024, 02:54 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)


Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o babie
Autor Wiadomość
Gamba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0 {mydownloads_submissions}
Post: #1
o babie
Przychodzi baba do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona...
- O Boże, co się pani stało?
- Panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie.
- Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze.
2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza i wygląda jak kwitnące życie...
- Panie doktorze, wspaniała rada! Za każdym razem, kiedy mój mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płuczę i płuczę gardło, a on nic mnie nie robi.
- Widzi pani, trzeba po prostu trzymać pysk zamknięty.
08-28-2014 08:23 PM
Find reply
Rumbla Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0 {mydownloads_submissions}
Post: #2
RE: o babie
Baba postanowiła popełnić samobójstwo: Kupiła pistolet, ale nie wie gdzie sobie strzelić, żeby nie bolało i żeby umrzeć od razu. Przypomniała sobie, że ma znajomego lekarza. On na pewno będzie wiedział jak to zrobić.
Idzie do niego i mówi:
- Źle mi w życiu. Wszystko mi zbrzydło. Chcę popełnić samobójstwo, tylko mi poradź gdzie sobie strzelić, żeby skończyć z sobą od razu.
Lekarz mówi:
- Najpewniej i najszybciej będzie jak sobie strzelisz, tak na trzy palce pod piersią.
Baba strzeliła w kolano...
08-28-2014 10:24 PM
Find reply
Rangega Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0 {mydownloads_submissions}
Post: #3
RE: o babie
Przyszła baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam cukrzycę, kamicę nerkową, nadciśnienie, powiększoną tarczycę, jaskrę, kamienie w pęcherzyku żółciowym, nadkwasotę, niedowład prawej ręki, grzybicę, miażdżycę, łuszczycę, niedosłuch, reumatyzm, skoliozę...
- Mój Boże! - załamuje ręce lekarz.
- A czego pani nie ma? - pyta.
- Nie mam zębów, panie doktorze.

Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i żyć na nowo.
09-01-2014 07:49 PM
Find reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości