Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan
panowie a kosmetyki - Wersja do druku

+- Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan (http://dyskusyjne.tychy.pl)
+-- Dział: Rozmowy (/forum-7.html)
+--- Dział: Mężczyzna (/forum-10.html)
+--- Wątek: panowie a kosmetyki (/thread-30.html)



panowie a kosmetyki - Gamba - 08-28-2014 08:56 PM

hej! jakich kosmetyków używacie? chodzi mi o rodzaj - żel pod prysznic, szampon i takie inne? używacie np. kremu na dzień, kremu na noc, korektora pod oczy? Big Grin


RE: panowie a kosmetyki - Singed - 08-28-2014 09:19 PM

yyy... jaki krem? Tongue ja używam żelu pod prysznic a szampon nie miałby u mnie zastosowania, bo jestem łysy Tongue


RE: panowie a kosmetyki - Rumbla - 08-28-2014 10:38 PM

no, panowie, zachęcam do wypowiedzi Wink ciekawe, czy jeszcze jest na topie moda na metroseksualnych mężczyzn z kosmetyczkami większymi od tych, jakie posiadają kobiety ;P szczerze mówiąc mam nadzieję, że ten trend już upadł ;P


RE: panowie a kosmetyki - Arasz - 08-28-2014 11:08 PM

muszę Cię zmartwić ten trend nie upada, żeby to zostało wyplenione tylko w przypadku wojny, gdy oni będą musieli wziąć karabin w rękę i strzelać do nieprzyjaciół Tongue


RE: panowie a kosmetyki - Rangega - 09-01-2014 08:46 PM

dokładnie, coraz więcej na świecie zniewieściałych facetów ;/ i jak tu kurde znaleźć męża, co? Big Grin to nie nasza wina, że zostajemy starymi pannami! Big Grin


RE: panowie a kosmetyki - 100Gram - 09-01-2014 08:49 PM

jak by nie patrząc, to pośrednio macie na to wpływ, bo to kobiety wychowują dzieci, a po drugie kobiety tak się wyemancypowały, że coraz mniej miejsca dla mężczyzn Tongue