Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan
Zabawne historie - Wersja do druku

+- Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan (http://dyskusyjne.tychy.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Opowiedz o sobie (/forum-5.html)
+--- Wątek: Zabawne historie (/thread-2.html)



Zabawne historie - admin - 08-28-2014 06:16 PM

Niejednokrotnie spotykają nas zabawne historie w naszym życiu Smile Chwalcie się swoimi gafami czy innymi śmiesznymi zdarzeniami Smile Ja gdy byłem mały, to mama zmusiła mnie raz do wyjścia w różowym swetrze Sad bardzo mi to nie odpowiadało a nie były to czasy gender. Więc wyobraźcie sobie jak zareagowali moi koledzy z podwórka ;(


RE: Zabawne historie - Gamba - 08-28-2014 08:03 PM

ojej Wink biedaku ;P to może nie jest zabawne, ale pamiętam jak byłam malutka i tak po prostu zabiłam na ogródku biedronkę ;/ bardzo potem tego żałowałam i byłam straaaasznie smutna


RE: Zabawne historie - 100Gram - 08-28-2014 08:11 PM

uuu... dlaczego biedronkę? One są takie pożyteczne i nie gryzą nas Smile


RE: Zabawne historie - Rumbla - 08-28-2014 10:22 PM

ja na swojej komunii obwieściłam gościom (robiliśmy imprezę w domu), że jest 38 rolad więc mogą spokojnie jeść ;P


RE: Zabawne historie - Arasz - 08-28-2014 10:40 PM

ja to kiedyś biegnąc do domu podczas deszczu, poślizgnąłem się i wpadłem do wielkiej kałuży jako że miałem zakupy, to wszystko mi się wysypało


RE: Zabawne historie - Sivir - 08-28-2014 11:55 PM

ja miałem bardzo nieprzyjemną sytuację w podstawówce, pewna dziewczyna z innej klasy rozsmarowała mi na twarzy babeczkę z bitą śmietaną


RE: Zabawne historie - Rangega - 09-01-2014 07:42 PM

uuuu Wink ale to przynajmniej przez chwilę byłeś niesamowicie słodki ;P tak się zastanawiam co takiego śmiesznego mi się przytrafiło i sama nie wiem; mam chyba wyjątkowo poważne życie ;P


RE: Zabawne historie - 100Gram - 09-01-2014 08:06 PM

ja to sam nie wiem, mam taką śmieszną rzecz, ale wolałbym ją zachować dla siebie Tongue