Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan
Kolęda - Wersja do druku

+- Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan (http://dyskusyjne.tychy.pl)
+-- Dział: Rozmowy (/forum-7.html)
+--- Dział: Religia (/forum-13.html)
+--- Wątek: Kolęda (/thread-15.html)



Kolęda - 100Gram - 08-28-2014 08:04 PM

Wpuszczacie jeszcze księdza do swojego domu? Ja tam jakoś od kilku lat omijam spotkań w swoim domu z księdzem


RE: Kolęda - Gamba - 08-28-2014 09:10 PM

ja zawsze wpuszczam, choć rok temu tego nie zrobiłam - kompletnie byłam zaganiana, zapomniałam że to już kolęda, miałam bajzel i w ogóle i udawałam że mnie nie ma Big Grin


RE: Kolęda - admin - 08-28-2014 10:01 PM

Nie ładnie, nie ładnie tak się ukrywać Tongue Swoją drogą mogli by posiadać lepszy kanał komunikacji z wiernymi, bo Ci co nie chodzą co niedzielę do kościoła, to nie będą wiedzieli o tym, że przyjdzie ksiądz.


RE: Kolęda - Rumbla - 08-28-2014 10:44 PM

ja mieszkam na terenie takiej jednej parafii ale chodzimy do innego kościoła, bo tam są mega irytujący księża; i w terminie kolędy szukaliśmy info na gablotach przed kościołem, na stronie, wszędzie; potem wyczytaliśmy że rozpiska kolędowa jest w kościele pod chórem, czyli trzeba się tam było pofatygować żeby się dowiedzieć kiedy do nas przychodzą ;/ a sama kolęda trwała 2 minuty ;/


RE: Kolęda - Arasz - 08-28-2014 10:59 PM

mogą iść o krok do przodu i zrobić swoje strony internetowe i tam zamieszczać takie informacje


RE: Kolęda - Rangega - 09-01-2014 08:54 PM

dokładnie! u mnie jest podobnie w parafii, informacjie tylko w jednej gablotce do której nie ma wstępu jeśli kraty na placu kościelnym są zamknięte ;/ strona niby jest, ale nie zamieszczają tam ogłoszeń ani innych ważnych informacji ;/


RE: Kolęda - 100Gram - 09-01-2014 08:58 PM

ciężko przekonać księży do nowości technologicznych, chyba uważają, że to wielkie zuo xD