Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan
Kim jesteś - Wersja do druku

+- Dyskusyjne.tychy.pl - Forum ogólne dla Tyszan (http://dyskusyjne.tychy.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Cześć (/forum-4.html)
+--- Wątek: Kim jesteś (/thread-1.html)



Kim jesteś - admin - 08-28-2014 06:12 PM

Witam, jestem administratorem tego forum i chciałbym, abyśmy wszyscy żyli w zgodzie. Chciałbym trochę zintegrować ludzi, dlatego też otwieram taki wątek. Jestem Mateusz i pochodzę z Katowic ostatnio przeprowadziłem się do Tych i chciałbym poznać ludzi stąd.


RE: Kim jesteś - 100Gram - 08-28-2014 07:51 PM

Cześć ja jestem studentem V roku prawa na wydziale uniwersytetu slaskiego. Mieszkam w Tychach od urodzenia, ale w najbliższych latach planuje przenosiny do Katowic


RE: Kim jesteś - Gamba - 08-28-2014 07:52 PM

och Wink widzę, że pan admin ma ultrapacyfistyczne zapędy ;P to się chwali, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek logował się na forum tylko po to, żeby robić raban Wink tak czy siak samo pytanie wcale nie jest proste, powiedziałabym nawet, że ma złożoną, filozoficzną naturę Wink


RE: Kim jesteś - Rumbla - 08-28-2014 10:04 PM

haha Smile no racja Wink i to też zależy czego dotyczy pytanie tak dokładnie - płci, narodowości, wieku? Big Grin


RE: Kim jesteś - Arasz - 08-28-2014 10:08 PM

być albo nie być oto jest pytanie Tongue Tutaj jest dopiero rozkmina filozoficzna


RE: Kim jesteś - Rangega - 09-01-2014 07:37 PM

myslałam, że tu się pisze coś w stylu "jestem Kasia, mam 25 lat, studiuję chemię', a tu widzę, że nie ma z wami tak łatwo i się wdajecie w jakieś zawiłe dyskusje, co? Big Grin


RE: Kim jesteś - 100Gram - 09-01-2014 08:07 PM

bo my nie tacy łatwi jak by się mogło wydawać Tongue to jest najpoważniejsze forum na świecie, więc do czegoś to zobowiązuje Tongue


RE: Kim jesteś - Taria - 09-01-2014 09:11 PM

och Wink ale widzę, że wszyscy komentują filozoficzny wątek a jakoś nikt go nie chce pociągnąć ;P